W kwietniu próbujemy się z..., a jakże! z "Sanatorium".
Kuracjuszy pełna sala wymaga od nas wielu lalek.
Nasz teatrzyk spotyka się raz w tygodniu: czasem mamy próbę przed występem, czasem występ, a wtedy prace nad bieżącym materiałem muszą zejść na dalszy plan.
Po występach (i występkach :) wracamy do prasowania kurtynki i ubierania lalek.
Bo nasze sanatoryjne lalki dostają też kolejne życia w nowych utworach - recycling forever!