A w sobotę 11 kwietnia raniutko ruszyliśmy do Gdyni!
Ta wyprawa miała na celu integrację grupy, spektakl w Teatrze Muzycznym, spacer śladami gdyńskiego modernizmu i kawa w słynnej Delicji.
Bardzo ważną częścią naszej bytności i trwania jest właśnie czas, który poświęcamy na wspólne bycie,
Gdynia to tylko przykład, ale lubimy wychodzić do teatrów, na filmy, wystawy.
Lubimy odkrywać, poznawać, smakować i robić to wspólnie.
Ostatnio byliśmy na "Krzyżakach" Klaty, filmie dokumentalnym w kinie Muranów, wystawie Ewy Kuryluk i próbie generalnej w TRze.
Dzieje się!
Nie zwalniamy!