sobota, 11 kwietnia 2026

Gdynia!

 A w sobotę 11 kwietnia raniutko ruszyliśmy do Gdyni!

Ta wyprawa miała na celu integrację grupy, spektakl w Teatrze Muzycznym, spacer śladami gdyńskiego modernizmu i kawa w słynnej Delicji.

Bardzo ważną częścią naszej bytności i trwania jest właśnie czas, który poświęcamy na wspólne bycie,

Gdynia to tylko przykład, ale lubimy wychodzić do teatrów, na filmy, wystawy. 

Lubimy odkrywać, poznawać, smakować i robić to wspólnie.

Ostatnio byliśmy na "Krzyżakach" Klaty, filmie dokumentalnym w kinie Muranów, wystawie Ewy Kuryluk i próbie generalnej w TRze.

Dzieje się!

Nie zwalniamy!