czwartek, 26 marca 2026

Wielkanoc 2026

 I znów świętujemy, i znów udało mi się zrobić tylko jedno zdjęcie.

I znów życzymy sobie spotkania w kolejnym roku.

Bądźcie zdrowi!

PS

jak zwykle nie udało się zgromadzić wszystkich na zdjęciu.

Wierzę, że kiedyś się uda!



czwartek, 12 marca 2026

Marcowo

 Nasze cotygodniowe spotkania to nie tylko wycinanie, malowanie, przyklejanie, nauka tekstów.

To także czas na: wspólną herbatę, rozmowy (o sztuce, codzienności, rodzinach, o polityce też rozmawiamy, o tradycji, kulturze, planach na przyszłość). To czas na posiedzenie i wygłupy, żarty i słowa wsparcia.

Jesteśmy dla siebie ważni, i ten jubileuszowy rok, trochę nam przypomina, że tak jest już 10 lat.

Poniżej Iwonka przy pracy, Witek przy herbacie, Ela, jak zawsze, w działaniu. 

Dziewczyny malują, ozdabiają, działają i wspólnie spędzają czas.

Jak co czwartek od 10 lat.








czwartek, 5 marca 2026

Ptaki - sikorki

 Ostatnio na nasze warsztaty nasza wspaniała Bogusia przyniosła książkę do szycia.

Bardzo przypadła nam do gustu, oj bardzo.

Tak bardzo, że jedna z Ew, Ewa J. postanowiła, że w przerwach od pracy uszyje nam sikorki.

Minęły ferie zimowe, rozpoczął się marzec, a sikorki zasiliły nasz zbiór lalek i materiałów.

PS

Część materiałów wyszukana w zasobach grupy, w naszej szafie pełnej zupełnie niespodziewanych skarbów.