czwartek, 26 marca 2026

Wielkanoc 2026

 I znów świętujemy, i znów udało mi się zrobić tylko jedno zdjęcie.

I znów życzymy sobie spotkania w kolejnym roku.

Bądźcie zdrowi!

PS

jak zwykle nie udało się zgromadzić wszystkich na zdjęciu.

Wierzę, że kiedyś się uda!



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz