Pan Michał wcale nie śpi.
Skupia się na roli.
Jutro występujemy dla przedszkolaków ze Śródmieścia.
Teatr lalkowy Simche powstał w 2015 roku na Uniwersytecie Trzeciego Wieku Teatru Żydowskiego. Od samego początku jego głównym założeniem było rozwijanie pasji i umiejętności poprzez tworzenie repertuaru teatralnego dla dzieci i dorosłych. Wspólnie tworzymy scenografię i lalki, wykorzystując przy tym materiały z recyclingu. Oferujemy program artystyczny zarówno dla młodych, jak i starszych widzów.
Bardzo lubimy odwiedzać naszych widzów.
Tym razem wybraliśmy się do znajdującego się na Wilanowie Centrum Alzheimera.
Spędziliśmy tam niezwykły czas mogąc podzielić się z mieszkańcami domu naszą twórczością.
Postanowiliśmy pokazać pracę w procesie, stąd czytanie performatywne repertuaru, który dopiero powstaje, pojechaliśmy na występ z "Sanatorium".
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i prezentujemy kilka fotografii z występu.
Nasza tradycja teatrzykowa jest wspaniała!
Dzięki niej każdego roku spotykamy się wiosną i zimą nie po to, by pracować nad lalkami i programem, ale by podzielić się przygotowanymi w domu potrawami, radością, rozmową.
To ważny element naszej tożsamości, wspólnego bycia razem.
Wszystkiego najlepszego!