czwartek, 21 maja 2026

Rezydencja Antonina

 Dziś spotykamy się w Piasecznie, w niezwykle urokliwej, pięknie zagospodarowanej rezydencji Antonina, gdzie przybywamy na zaproszenie zamieszkujacych ją seniorów.

Nie mieliśmy żadnych wątpliwości co chcemy pokazać. wybór był oczywisty: przyjechaliśmy do Państwa z "Hamletem" (ale w jakiej wersji!) i z naszym ukochanym "Sanatorium".

Dziękujemy za wspaniały odbiór, za to, że po spektaklu zostali Państwo z nami i mogliśmy jeszcze porozmawiać w zaciszu biblioteki.

Takie spotkania są sensem naszej pracy - dają poczucie sprawczości, czujemy się potrzebni.

Bardzo dziękujemy.

Jesteśmy wzruszeni przyjęciem.
















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz