Naszą zimową tradycją są odwiedziny u żłobkowych Kruszynek.
Każdego roku jedziemy do maluchów, jako jedyny teatrzyk zapraszamy przez ekipę!
To dla nas duży zaszczyt, ale też pewna presja. Wyobraźcie sobie, że musicie zająć uwagę dzieci w wieku od 12 do 36 miesięcy :)
To prawdziwe wyzwanie, ale też wielka radość!
Jadąc do żłobka dbamy, by działania były spokojne, spójne, wolne, a także cichsze i z odpowiednio modulowanym, ciepłym głosem, który nie tylko nie wystraszy dzieci natchnioną modulacją, ale też zainteresuje i wyciszy.
Wszystkie te wierszyki, które pokazujemy naj najom są starannie wybrane i omówione przed występem.
Najważniejsze jest dobre samopoczucie dzieci, dla nich gramy!
W tym roku pokazaliśmy dzieciom historię Lenia (to nasza najstarsza lalka, którą kierowniczka zrobiła na zaliczenie teatru lalkowego na studiach - lalka pierwotnie miała na imię Hawranek),
Odwiedziny u Kruszynek to stały punkt na mapie aktywności Simche.
Rośnijcie zdrowo!