Jak my lubimy wracać na Pragę Północ.
To też miejsce wspomnień i rozmów o dawnej Warszawie.
Nasi członkowie, a w tym przypadku chodzi o członkinie, wspominali, gdy sami odwiedzali te strony mając po kilka lat.
Wspaniałe są te nasze rozmowy dotyczące dzieciństwa, dorastania, ówczesnych warunków i możliwości, a także tego jak wyglądało miasto w ubiegłym wieku.
Jednak, wracając do meritum. Tym razem przedszkolakom z 164 zaprezentowaliśmy nowy materiał o żabach.
Wciąż się go uczymy, ale nasz widzowie byli bardzo wyrozumiali i, jak zwykle, najserdeczniejsi.
Pośród naszych bohaterów była żaba fryzjerka, urzędniczka, a nawet krawcowa, żaba w chórze, żaba w operze. Ach!!
Ile było śmiechu!!! Cały żabi staw :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz