sobota, 23 maja 2026

Koniec sezonu 2025/2026 i koniec obchodów naszego jubileuszu

 Kolejny występ finiszujący sezon za nami.

Tym samym kończymy obchody naszego 10-lecia.

Na finał przypadł nasz występ na Scenie Kameralnej Teatru Żydowskiego dla Słuchaczek i Słuchaczy UTW Teatru Żydowskiego.

Zdjęcia z tego wydarzenia zostały wykonane przez koordynatorkę UTW, Zofię Mioduszewską-Wajszczak.

Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy naszego "Hamleta", dzieło, z którego jesteśmy szczególnie dumni, którego lalki i ich tworzenie było dla nas prawdziwym wyzwaniem (ach ten styropian!).

Publiczność szalała, aktorzy w sumie też.

Było to dobre, mocne, serdeczne podsumowanie naszego jubileuszowego sezonu - możność prezentacji na deskach miejskiego teatru!

Wielkie wyróżnienie, za które jesteśmy wdzięczni.

Do zobaczenia w kolejny sezonie!

SIMCHE














Brak komentarzy:

Prześlij komentarz