Kolejny występ finiszujący sezon za nami.
Tym samym kończymy obchody naszego 10-lecia.
Na finał przypadł nasz występ na Scenie Kameralnej Teatru Żydowskiego dla Słuchaczek i Słuchaczy UTW Teatru Żydowskiego.
Zdjęcia z tego wydarzenia zostały wykonane przez koordynatorkę UTW, Zofię Mioduszewską-Wajszczak.
Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy naszego "Hamleta", dzieło, z którego jesteśmy szczególnie dumni, którego lalki i ich tworzenie było dla nas prawdziwym wyzwaniem (ach ten styropian!).
Publiczność szalała, aktorzy w sumie też.
Było to dobre, mocne, serdeczne podsumowanie naszego jubileuszowego sezonu - możność prezentacji na deskach miejskiego teatru!
Wielkie wyróżnienie, za które jesteśmy wdzięczni.
Do zobaczenia w kolejny sezonie!
SIMCHE
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz