Nasze cotygodniowe spotkania to nie tylko wycinanie, malowanie, przyklejanie, nauka tekstów.
To także czas na: wspólną herbatę, rozmowy (o sztuce, codzienności, rodzinach, o polityce też rozmawiamy, o tradycji, kulturze, planach na przyszłość). To czas na posiedzenie i wygłupy, żarty i słowa wsparcia.
Jesteśmy dla siebie ważni, i ten jubileuszowy rok, trochę nam przypomina, że tak jest już 10 lat.
Poniżej Iwonka przy pracy, Witek przy herbacie, Ela, jak zawsze, w działaniu.
Dziewczyny malują, ozdabiają, działają i wspólnie spędzają czas.
Jak co czwartek od 10 lat.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz