czwartek, 12 marca 2026

Marcowo

 Nasze cotygodniowe spotkania to nie tylko wycinanie, malowanie, przyklejanie, nauka tekstów.

To także czas na: wspólną herbatę, rozmowy (o sztuce, codzienności, rodzinach, o polityce też rozmawiamy, o tradycji, kulturze, planach na przyszłość). To czas na posiedzenie i wygłupy, żarty i słowa wsparcia.

Jesteśmy dla siebie ważni, i ten jubileuszowy rok, trochę nam przypomina, że tak jest już 10 lat.

Poniżej Iwonka przy pracy, Witek przy herbacie, Ela, jak zawsze, w działaniu. 

Dziewczyny malują, ozdabiają, działają i wspólnie spędzają czas.

Jak co czwartek od 10 lat.








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz