Przedszkole nr 19 to zaprzyjaźniona z nami placówka, w której wiele dobrego już przeżyliśmy.
Wspaniałe były czytania na dywanie, spotkania z wychowczyniami i dziećmi!
Tym razem, przy okazji wspaniałej majowej pogody wystąpiliśmy dla dzieci i ich rodzin ze spektaklem muzycznym o Józefie i jego płaszczu.
To nasze flagowy repertuar, który pokazuje młodym widzom, że zawsze można zrobić coś z niczego.
Bardzo lubimy plenery, nigdy nie wiadomo co przyniosą!
Tym razem wiatr działał bardzo integracyjnie - wiele osób pomagało naszej scenografii nie odfrunąć :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz