Nasze "Żaby" nie mają nic wspólnego z komedią Arystofanesa :)
Nasze "Żaby" to opowieść, której końca nie widać, ale która daje nam satysfakcję, radość i ciekawość, bo bardzo chcemy wiedzieć czy nasza praca przypadnie do gustu publiczności.
Ubiegłoroczne doświadczenia i próba pokazu kilku żabich etiud w przedszkolu na Pradze było świetnym doświadczeniem, budzącym u dzieci wielką radość, a w nas nadzieję, że to co przygotowujemy w nowym repertuarze spotka się z zainteresowaniem i sympatią młodszej publiczności.
W każdym sezonie staramy się jak najpełniej podejść do tematu lalek - od poszukiwania materiału tekstowego, po burzę mózgów nad kształtem i budową lalek, ruchem scenicznym i tym jak rozłożyć próby i działać z materiałem.
Sezon 2025/2026 to nasze święto: to nasz 10 rok trwania, a przy tym wspaniały jubileusz 10-lecia teatrzyku!
Jesteśmy pod wrażeniem tego jak szybko płynie czas, jak wiele rzeczy się wydarzyło, jak wiele osób dołączyło do nas, jak wiele występów i wyjazdów za nami.
Czujemy wdzięczność za wszystko co nas spotkało na drodze teatrzykowej.
To wspaniała przygoda. Niech trwa!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz