Nasza tradycja teatrzykowa jest wspaniała!
Dzięki niej każdego roku spotykamy się wiosną i zimą nie po to, by pracować nad lalkami i programem, ale by podzielić się przygotowanymi w domu potrawami, radością, rozmową.
To ważny element naszej tożsamości, wspólnego bycia razem.
Wszystkiego najlepszego!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz