Bardzo lubimy odwiedzać naszych widzów.
Tym razem wybraliśmy się do znajdującego się na Wilanowie Centrum Alzheimera.
Spędziliśmy tam niezwykły czas mogąc podzielić się z mieszkańcami domu naszą twórczością.
Postanowiliśmy pokazać pracę w procesie, stąd czytanie performatywne repertuaru, który dopiero powstaje, pojechaliśmy na występ z "Sanatorium".
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i prezentujemy kilka fotografii z występu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz