piątek, 12 kwietnia 2024

Warszawskie Centrum Alzheimera

 Bardzo lubimy odwiedzać naszych widzów.

Tym razem wybraliśmy się do znajdującego się na Wilanowie Centrum Alzheimera.

Spędziliśmy tam niezwykły czas mogąc podzielić się z mieszkańcami domu naszą twórczością.

Postanowiliśmy pokazać pracę w procesie, stąd czytanie performatywne repertuaru, który dopiero powstaje, pojechaliśmy na występ z "Sanatorium".

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i prezentujemy kilka fotografii z występu.











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz