5 czerwca o godz. 13:00 w klubie Garnizonu Warszawa, przy alei Niepodległości 141 a odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego UTW.
Uroczystość była ważna, podsumowująca działalność całosezonową i w trakcie jej trwania miały okazję zaprezentować się zespoły twórcze, w tym, teatrzyk lalkowy Simche.
Serdecznie przepraszam za jakość zdjęć, ale w tym roku robiłam je byle jak, byle szybko, ponieważ w międzyczasie byłam też inspicjentką całego wydarzenia.
Z pozdrowieniami z końca sezonu:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz